O nas

Sieć Gelato Naturale zajmuje się sprzedażą lodów od wielu lat, zaczynaliśmy od świderków, deserów lodowych z bitą śmietaną i polewami, ale po dłuższym czasie doszliśmy do wniosku, że chcemy stawiać tylko na naturalne składniki i produkcje rzemieślniczą. O naszych lodach przeczytają Państwo w części Lody.

Zaczynaliśmy swoją przygodę lodową, pracując na przyczepach gastronomicznych, które na stałe były ulokowane w konkretnych lokalizacjach. Cały czas dążyliśmy do perfekcji, wyciągaliśmy wnioski z każdego przebytego sezonu. Lata pracy pokazały nam dwa najważniejsze czynniki, aby osiągnąć sukces: po pierwsze produkt, który w 100% jest rzemieślniczy i naturalny, po drugie, ale tak samo ważne to lokalizacja. Chcieliśmy pracować tam, gdzie są ludzie - czyli gdzie? W Parkach Miejskich, Placach Zabaw, Skwerach. Jak dotrzeć do klienta, jak być jak najbliżej niego? Postawić budkę lodową w parku miejskim? Niestety, ale nie jest to możliwe, w myśl przepisów. Dlatego od 2020 roku (pandemicznego) rozpoczęliśmy prace na rowerach gastronomicznych w 2 Parkach w Warszawie. I właśnie tu zaczyna się przygoda I historia marki Gelato Naturale, którą społeczność lokalna odebrała z ogromnym entuzjazmem. Rodziny z dziećmi, młodzież, dziadkowie z wnukami bardzo chętnie odwiedzają parki, place zabaw czy skwery, chcąc odpocząć i zrelaksować się. Połączenie lokalizacji, naturalnego produktu, ciekawej formy sprzedaży z obsługa na najwyższym poziomie okazało się strzałem w dziesiątkę.

W kolejnym roku zaczęliśmy rozwijać pierwsze punkty partnerskie, i na koniec sezonu 2022 roku doszliśmy do 30 punktów w Polsce.

Prowadzimy najuczciwszą sieć współpracy w Polsce - nie pobieramy żadnych opłat franczyzowych, nie pobieramy opłat marketingowych, obrotowych, totalne zero. Za obroty dodatkowo płacimy naszym Partnerom. Warunkiem jedynym i koniecznym jest fakt, że każdy punkt korzysta tylko i wyłącznie z naszego autorskiego projektu i zasad pracy. W sezonie 2022 roku sprzedaliśmy łącznie ponad 1 milion gałek lodów. Staliśmy się największą siecią sprzedaży w Parkach Miejskich w Polsce.

Chcąc nadal dynamicznie się rozwiajać wprowadzilismy szereg zmian w naszych rowerach gastronomicznych, nadal oferując je w przystepnej cenie. Nasze rowery to sprzęt "z najwyższej półki" i to technologicznie, ale również funkcjonalnie.


Gdzie możesz spróbować naszych lodów:

Na dziś zapraszamy na lody do Warszawy, Pruszkowa, Piaseczna, Kielc, Malborka, Rzeszowa, Wrocławia, Gdańska, Lublina.
Nasze plany

Nie hamujemy, cały czas idziemy do przodu. Chcemy na przestrzeni 2 kolejnych lat rozwinąć sieć do przynajmniej 100 punktów w Polsce.

Z uwagi na bezkosztowe uczestnictwo w sieci sprzedaży, każdego Partnera wiemy, że osiągniemy ten cel.
Współpraca

Zapraszamy i na lody, zapraszamy do współpracy pełnej, ale również produktowej. Nasz przedstawiciel chętnie spotka się z Państwem celem przedstawienia konceptu biznesowego, jak również produktowego. MODELE WSPÓŁPRACYWideo


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 506 000 200

lub mogą Państwo skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Lody Rzemieślnicze od Gelato Naturale to produkt najwyższej jakości. Sekretem niepowtarzalnego smaku jest rzemieślnicza metoda produkcji oraz naturalne składniki!

W sezonie 2022 roku sprzedaliśmy łącznie 1 mln gałek lodów. Staliśmy się największą siecią sprzedaży w Parkach Miejskich w Polsce!

Obecnie zapraszamy na lody do Warszawy, Pruszkowa, Piaseczna, Kielc, Malborka, Rzeszowa, Wrocławia, Gdańska, Lublina... A nowych miejsc ciągle przybywa!

Zapraszamy do pełnej współpracy z siecią Gelato Naturale na terenie całej Polski. Nie mamy żadnych ograniczeń lokalizacyjnych. Dla każdego nowego Partnera przygotowaliśmy pakiet powitalny!

Jeżeli prowadzisz kawiarnię, lodziarnię, lub inny punkt gastronomiczny lub handlowy i chcesz serwować swoim klientom Lody Rzemieślnicze od Gelato Naturale - zadwoń do nas!

Właścicielem marki Gelato Naturale jest: